בדיקת קרינה בבתי ספר

נושא הקרינה בבתי הספר עלה למודעות הציבורית בעקבות מספר מקרים שבהם התגלתה חשיפת יתר של תלמידים ומורים, ששהו לפרקי זמן ארוכים באותו הבניין. רמת הקרינה המסוכנת חשפה אותם לסכנה בריאותית של ממש. בעקבות כך עלתה המודעות לסכנה בקרינה אלקטרומגנטית, הנובעת מארונות חשמל ושנאים, או מאנטנות סלולריות – אפילו בבתי הספר.

קבע שיחת ייעוץ ללא עלות
עם מומחים בתחום למעלה מ 30 שנה

יש לך שאלות? רוצה לברר פרטים? לקבל הצעת מחיר? אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים בטופס הבא ונציג מומחה יחזור אליך תוך זמן קצר:

  מי שומר על הילדים שלנו מפני הקרינה

  ומה הן פתרונות ההגנה

  ברוב המקרים, מתבצעת בדיקת קרינה בבתי ספר באופן שוטף אחת לחצי שנה, אך הנושא לא קבוע בחוק, או בתקנות של משרד החינוך ולכן חשוב לוודא, שגם בית הספר של ילדכם עורך בדיקות כאלה ולדרוש, שיבצעו אותן באופן קבוע.

  מחקרים מראים, כי ילדים פגיעים יותר למחלות כמו סרטן הדם, הנגרמות בגלל חשיפה ממושכת לקרינה אלקטרומגנטית. לכן חשוב להזמין בדיקת קרינה מחברה אמינה, יפה שעה אחת קודם להופעה של תסמינים, כמו כאבי ראש ובחילות. תוודאו שבית הספר עורך בדיקות באופן שוטף ונעזר בשירותיה של חברה מוסמכת, מורשה ומוכרת.

  מקורות הקרינה האלקטרומגנטית הנפוצים במוסדות חינוך בישראל יכולים להיות אנטנות סלולריות ומתקני שידור אחרים, ראוטרים ונתבים אלחוטיים אחרים, ארונות חשמל ומכשירי חשמל.

  הפתרונות לטיפול בחשיפת היתר הם בדרך כלל פשוטים, אך חשוב לערוך בדיקות קרינה בבתי ספר, שיתנו לכם מידע מדויק ככל הניתן על רמות הקרינה והגורמים להן – כדי שתדעו כיצד לפעול.

  המומחים של חברת מיקרוטסט פועלים בתחום מעל שלושה עשורים ונותנים שירות לאלפי לקוחות מוסדיים, פרטיים, או מסחריים. השירות כולל בדיקות לכל סוגי הקרינה על ידי אנשי צוות מוסמכים, בעזרת ציוד שנבדק ואושר ע”י המשרד להגנת הסביבה. בתום הבדיקה, תוכלו לקבל גם ייעוץ והמלצות להמשך טיפול בבעיה.

   תפריט נגישות